Teslimat Bilgileri

Sevgili Denizpusulasi.com Müşterileri,

                Artık yeni bir teslimat imkanı olan kapıda ödeme sistemi ile sipariş verdiğiniz ürünlerinizi kapınıza kadar getirip, ürünleri teslim aldıktan sora parasını tahsil ediyoruz. Tüm korku ve güvensizliklere son verecek olan bu sistem ile alış veriş yapmak daha keyifli olacak.

Kapıda ödeme ile ürün satın almak isteyen müşterilerimiz, alıveriş ödeme ekranında ister kapıda nakit ödemeyi  ödemeyi seçebilirsiniz.

Bu teslimat yönteminde bazı uyulması gereken kurallar ve dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

1-     Satın alma işleminde kapıda ödeme imkanını seçtiyseniz, teslimatta ya nakit yada kredi kartı (beyana göre) ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

2-    Taksit imkanı için site üzerinde Kredi Kartı ile ödeme seçeneği seçilmelidir.

3-     Satın alma işleminde nakit ödeme imkanını seçtiyseniz, teslimatta kesinlikle nakit ödemeniz gerekmektedir. Diğer ödeme koşulları (kredi kartı tek çekim, kredi kartı taksit) ile ödeme yapılamaz. Sipariş bedelini nakit ödemeyen müşterilerimize  ürün kesinlikle teslim edilemez. Teslim edilemeyen ürün geri gönderilir ve sipariş iptal edilir.

4-     Kapıdan ödeme yöntemi ile alış veriş yapan müşterilerimizin  siparişleri kargoya verilmeden önce sipariş bilgilerinde yazılmış olan telefon numarasından müşterimize ulaşılarak ödeme teyidi alınacaktır. Telefonla irtibata geçilemeyen müşterilerimizin siparişleri irtibat sağlanana kadar kargoya teslim edilmeyecektir. Bu yüzden size ulaşabileceğimiz bir yada daha fazla irtibat telefonunuzu doğru şekilde yazıldığından emin olunuz.

5-    10 kg veya 10desi'yi aşan paketlerde ek kargo ücreti tarafımızca talep edilebilir.

6-    Bu ücretler alış veriş işlemleri sırasında otomatik olarak hesaplanır ve sipariş bedeline yansıtılır.

7-    www.denizpusulasi.com' dan  kaynaklanmayan hatalar yüzünden talep edilen sipariş iptallerinde ürünlerin toplam bedeli, kapıda ödeme ek ücretleri ve kargo ücretleri düşülerek iade edilir.

8-   Kapıda ödeme ile alınan ürünler Kargo firmalarından kaynaklı olarak ücreti ödendikten sonra paket açılabilmektedir.

9-   Hatasız ürün iadelerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

10-   Teslim aldığınız ürün paket ve paketleriniz EZİLMİŞ, KIRILMIŞ, AÇILMIŞ ve DEFORME  olmuş ise ürün içeriğini kontrol edilmelidir.

11-   Ürün içeriğinde eksik ve kırık var ise kargo elemanında tutanak tutup paketi( ürünleri) iade ediniz. Tutanaklar teslimat yapılan aynı gün içerisinde tutulmalıdır. Teslimattan sonraki günlerde tutanak tutulamaz .

12-   Ödeme yapmadan önce Kargo elemanından, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır.

13-   Teslimat sırasında karşınıza çıkacak her türlü sorun için 0 (242) 844 26 27 veya 0 532 277 38 24 numaraları telefonlarla irtibata geçiniz.

14-   Soru ve önerilerinizi info@denizpusulasi.com adresine gönderebilirsiniz.


İade işlemlerinde kullanabileceğiniz kargo bilgileri:
  • ARAS Kargo Anlaşma Numaramız: 1319838011430