Ürün İadelerim

Denizpusulasi.com dan aldığınız tüm ürünler üretici ve distribütör firmanın garantisi altındadır.

İstenen ürünün aynısı veya başka bir ölçüsü stokta bulunmuyorsa benzeri ile değiştirilir. Müşteri aynı ürünü istediği takdirde; Firmamızın, sipariş, ithalat, dağıtım, özel izin vb. işlemlerini beklemek mecburiyetindedir. Ürünlerin menşeyleri farklı ülkeler olabilmektedir.

Satın aldığınız ürün ile ilgili Teknik destek veya satış personeli tarafından çözülemeyen bir sorununuz varsa, ürün iade talebinde bulunabilirsiniz. İlk adım olarak ürün iade formunu doldurunuz. Bu form tam olarak doldurulmalıdır. En kısa sürede cevap verilecektir. İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0242 844 26 27 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ürün iade edilirken, ambalajı bozulmadan, suya girmeden, kullanmadan, satılabilirlik özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren yedi (7) gün içerisinde geri gönderiniz. Yetersiz paketleme ile zarar görmüş ürünleri ürün iade talepleriniz olumsuz sonuçlanabilir. Taşıma sırasında zarar görmesini önlemek için lütfen dış koruyucu kutu kullanın.

Satın alınmış olan Islak elbiselerde ve neopren aksesuarlarda, ıslatılmamış olması ve iç yüzeyinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. (Tırnak izi, yırtılma, dikiş zorlaması ve jarse yırtıkları olduğu takdirde, değişim yapılmaz.)

Kapıda ödeme yönteminde müşteri ürünleri almayı kabul etmez veya geri iadesini isterse, KARGO BEDELİ ve KAPIDA ÖDEME EK HİZMET bedeli toplam tutardan kesilir ve iptal işlemi gerçekleştirilir.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi MNG Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Anlaşmalı Kargo firmaları haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmelidir.


  • MNG Kargo Anlaşma Numaramız: 545 365 557
  • Bulut Store-Denizpusulasi.com


bilgilerini vererek ücretsiz iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sipariş Bilgileri
Ürün Bilgileri & Ürün İade Nedeni